Referencje

Opinie klientów korzystających – Dolny Śląsk, Wrocław

Prezentujemy w tym dziale nadesłane przez użytkowników opinie dotyczące funkcjonowania naszych usług.

Potrzebowałem pieniądze tego samego dnia, z samochodu niestety nie mogę już korzystać z powodu zdrowotnych. Próbowałem przez dokładnie dwa miesiące sprzedać samochód poprzez Allegro oraz inne pokrewne serwisy ogłoszeniowe, jednakże nie wychodziło mi to. Nawet, z potrzeby otrzymania szybko gotówki zaniżałem cenę rynkową samochodu… Wtedy też znajomy polecił mi Skup Aut Wrocław, który okazał się strzałem w dziesiątke, ba w setke. Zaproponowano mi więcej niż oczekiwałem od samego początku na Allegro – drugiego dnia dobiłem transakcji, a po weekendzie pieniędzy były na moim koncie. Co więcej dodać? Dziękuje.

Tadeusz Olchowa

Skup samochodowy to termin z którym szczerze mówiąc wczesniej się nie spotkałem… Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem ze cos takiego funkcjonuje. Słyszałem o skupach telefonow komorkowych i tym podobnych, ale nigdy nie kojarzyłem tego interesu z autami. Na szczescie dowiedziałem się o tym w pore, kiedy przyszlo mi sprzedac mój samochod. Raz sprzedałem samochod na allegro i przejechałem się na kliencie ponieważ wciskal mi jakies dziwne umowy których nie rozumiałem. Tutaj wszystko było jasne i klarowne, a cena bardzo mile zostałem zaskoczony.

Ryszard Marszałek

Hi! Mieszkam w Polsce od kilku lat, ale znajomi mnie już nauczyli, ze nie można być do konca ufnym każdemu w tym kraju, taka wasza natura i ja to rozumiem. Na cale szczescie sa takie firmy jak Skup Aut Wrocław, która rozbudza we mnie zaufanie (i nie tylko moim). Pieniadze dostałem tego samego dnia i zaoferowano mi dodatkowo pomoc w przetłumaczeniu umowy. POLECAM

maymma